Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
SM: Traditionell handform / Male / Senior 18+
(Day 1)
SM: Traditionell handform / Male / Senior 18+
(Day 1)
1-34
Terminé
Axel Westerkull
Göteborg Shaolin
Won by performance
SM: Traditionell handform / Male / Senior 18+
(Day 1)
1-35
Terminé
David Hanming Chang
Songshan Shaolin Templets Chan Wu
Won by performance
SM: Traditionell handform / Male / Senior 18+
(Day 1)
1-36
Terminé
Andre Hermansson
Göteborg Shaolin
Won by performance
SM: Traditionell handform / Male / Senior 18+
(Day 1)
1-37
Terminé
Joakim Pettersson
Wudang Pai Uppsala
Won by performance
SM: Traditionell handform / Male / Senior 18+
(Day 1)
1-38
Terminé
Tommy Andersson
Göteborg Shaolin
Won by performance
SM: Traditionell handform / Male / Senior 18+
(Day 1)
1-39
Terminé
Ahmed Elkadi
Songshan Shaolin Templets Chan Wu
Won by performance
SM: Traditionell handform / Male / Senior 18+
(Day 1)
1-40
Terminé
Viktor Nordgren
Umeå Hung Gar Kwoon
Won by performance
SM: Taiji vapen / Female / Senior 18+
(Day 1)
1-41
Terminé
Norea Humla
Li Min's Tai Ji & Svärd AkademiIF
Won by performance
SM: Taiji vapen / Female / Senior 18+
(Day 1)
SM: Taiji vapen / Female / Senior 18+
(Day 1)
SM: Taiji vapen / Female / Senior 18+
(Day 1)
1-44
Terminé
Maria Fernell
Li Min's Tai Ji & Svärd AkademiIF
Won by performance
SM: Taiji vapen / Female / Senior 18+
(Day 1)
SM: Taiji vapen / Female / Senior 18+
(Day 1)
Samtida vapenform / Male / Senior & junior 15+
(Day 1)
Samtida vapenform / Male / Senior & junior 15+
(Day 1)
1-48
Terminé
Erik Håkansson
Renyi Wushu Umeå Idrottsförening
Won by performance
Samtida vapenform / Male / Senior & junior 15+
(Day 1)
1-49
Terminé
Oliver Lindtein
Norwegian Martial Arts Federation - Wushu
Won by performance
Samtida vapenform / Female / Senior 18+
(Day 1)
Samtida vapenform / Female / Senior 18+
(Day 1)
1-51
Terminé
Laura Kleespies
Nyköpings WuShu Förening
Won by performance
Traditionell vapenform / Male / Junior 15-17 years
(Day 1)
1-52
Terminé
Antony Zhouheng Zhang
Songshan Shaolin Templets Chan Wu
Won by performance
Traditionell vapenform / Male / Junior 15-17 years
(Day 1)
Traditionell vapenform / Male / Junior 15-17 years
(Day 1)
Traditionell vapenform / Male / Junior 15-17 years
(Day 1)
1-55
Terminé
Jonas Thorsen Loe
Sangrok Norway
Won by performance
SM: Traditionell vapenform / Female / Senior 18+
(Day 1)
1-56
Terminé
Xin Gao
Songshan Shaolin Templets Chan Wu
Won by performance
SM: Traditionell vapenform / Female / Senior 18+
(Day 1)
1-57
Terminé
Isabelle Thoong
Göteborg Shaolin
Won by performance
SM: Traditionell vapenform / Female / Senior 18+
(Day 1)
1-58
Terminé
Yun Zhou
Songshan Shaolin Templets Chan Wu
Won by performance
SM: Traditionell vapenform / Female / Senior 18+
(Day 1)
SM: Öppen traditionell vapenform / Male / Senior 18+
(Day 1)
1-60
Terminé
Viktor Nordgren
Umeå Hung Gar Kwoon
Won by performance
SM: Öppen traditionell vapenform / Male / Senior 18+
(Day 1)
1-61
Terminé
Roland Grüner
Songshan Shaolin Templets Chan Wu
Won by performance
SM: Öppen traditionell vapenform / Male / Senior 18+
(Day 1)
1-62
Terminé
Tommy Andersson
Göteborg Shaolin
Won by performance
SM: Öppen traditionell vapenform / Male / Senior 18+
(Day 1)
1-63
Terminé
Axel Westerkull
Göteborg Shaolin
Won by performance
SM: Öppen traditionell vapenform / Male / Senior 18+
(Day 1)
1-64
Terminé
David Hanming Chang
Songshan Shaolin Templets Chan Wu
Won by performance