Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
TAOLU / Herrar / Seniorer 18 + / Taiji Handform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Herrar / Seniorer 18 + / Taiji Handform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Herrar / Seniorer 18 + / Taiji Handform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Herrar & Damer öppen / Seniorer 18 + / Taiji Vapen
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Herrar & Damer öppen / Seniorer 18 + / Taiji Vapen
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Herrar & Damer öppen / Seniorer 18 + / Taiji Vapen
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Pojkar / Ungdomar 11 - 14 år / Öppen Handform
(Plattform och Mattor)
SANDA / Pojkar / Junior 16 - 17 år / JSM --- B - klass -- Lättkontakt / - 70 kg
(Plattform och Mattor)
1-1
終了
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
André Adolfo Stockholms Wushu & Kung fu Won by rounds - 04:00 - Round 2
TAOLU / Pojkar / Ungdomar 11 - 14 år / Öppen Handform
(Plattform och Mattor)
SANDA / Herrar / Senior 18 + / B - Klass -- Lättkontakt / - 70 kg
(Plattform och Mattor)
1-4
終了
Charlie Hanserkers
Stockholms Wushu & Kung fu
Ilia Pavlov Stockholms Wushu & Kung fu Won by rounds - 04:00 - Round 2
TAOLU / Pojkar / Ungdomar 11 - 14 år / Öppen Handform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Pojkar / Ungdomar 11 - 14 år / Öppen Handform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Pojkar / Ungdomar 11 - 14 år / Öppen Handform
(Plattform och Mattor)
SANDA / Pojkar / Junior 16 - 17 år / JSM --- B - klass -- Lättkontakt / - 70 kg
(Plattform och Mattor)
1-2
終了
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Paolo Pasquariello Westerås Tai Nui Club Won by rounds - 04:00 - Round 3
TAOLU / Pojkar / Ungdomar 11 - 14 år / Öppen Handform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Flickor / Ungdom & junior 11 - 17 år / Handform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Flickor / Ungdom & junior 11 - 17 år / Handform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Flickor / Ungdom & junior 11 - 17 år / Handform
(Plattform och Mattor)
SANDA / Herrar / Senior 18 + / B - Klass -- Lättkontakt / - 70 kg
(Plattform och Mattor)
1-5
終了
Charlie Hanserkers
Stockholms Wushu & Kung fu
Linus Ingemar Bergström Westerås Tai Nui Club Won by rounds - 04:00 - Round 3
TAOLU / Pojkar / Ungdomar 11 - 14 år / Samtida & traditionell lång-vapenform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Pojkar / Ungdomar 11 - 14 år / Samtida & traditionell lång-vapenform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Pojkar / Ungdomar 11 - 14 år / Samtida & traditionell lång-vapenform
(Plattform och Mattor)
SANDA / Pojkar / Junior 16 - 17 år / JSM --- B - klass -- Lättkontakt / - 70 kg
(Plattform och Mattor)
1-3
終了
Paolo Pasquariello
Westerås Tai Nui Club
André Adolfo Stockholms Wushu & Kung fu Won by rounds - 04:00 - Round 3
TAOLU / Pojkar / Ungdomar 11 - 14 år / Samtida & traditionell lång-vapenform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Öppen / Ungdomar 11 - 14 år / Samtida & traditionell kort-vapenform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Öppen / Ungdomar 11 - 14 år / Samtida & traditionell kort-vapenform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Öppen / Ungdomar 11 - 14 år / Samtida & traditionell kort-vapenform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Flickor / Ungdom & junior 11 - 17 år / Lång-vapenform
(Plattform och Mattor)
SANDA / Herrar / Senior 18 + / B - Klass -- Lättkontakt / - 70 kg
(Plattform och Mattor)
1-6
終了
Linus Ingemar Bergström
Westerås Tai Nui Club
Ilia Pavlov Stockholms Wushu & Kung fu Won by rounds - 04:00 - Round 2
TAOLU / Flickor / Ungdom & junior 11 - 17 år / Lång-vapenform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Flickor / Ungdom & junior 11 - 17 år / Lång-vapenform
(Plattform och Mattor)
TAOLU / Damer / Seniorer 18 + / Traditionell Handform
(Plattform och Mattor)