Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
TAOLU / Women / Senior & junior 15 - 39 years / Modern Hand forms
(December 3)
1-51
Färdig
Anastasija Kokina
Latvian Sports Wushu Federation
Won by performance
TAOLU / Girls / Cadet 11 - 14 years / Traditional External Hand Forms
(December 3)
2-47
Färdig
BEATRICE PERRA
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
Won by performance
TAOLU / Women / Senior & junior 15 - 39 years / Modern Hand forms
(December 3)
1-52
Färdig
Beatrice Della Torre
Gianfranco Capone
Won by performance
TAOLU / Girls / Cadet 11 - 14 years / Traditional External Hand Forms
(December 3)
2-48
Färdig
CHIARA FRAU
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
Won by performance
TAOLU / Boys / Cadet & Juniors 12 - 16 years / Traditional Internal Hand Forms
(December 3)
2-49
Färdig
Maksims Jevsejevs
Latvian Sports Wushu Federation
Won by performance
TAOLU / Boys / Cadet & Juniors 12 - 16 years / Traditional Internal Hand Forms
(December 3)
2-50
Färdig
Filips Banders
Latvian Sports Wushu Federation
Won by performance
SANDA / Boy / Cadet 14 - 15 years / B - Class -- Semi Contact / + 70 kg
(December 3)
3-1
Färdig
Bilal Oukhti
Westerås Tai Nui Club
Leander Nessa Engebretsen Lauvåsen Martial Arts Vann via rondvinster - 03:00 - Round 2
TAOLU / Boys / Cadet & Juniors 12 - 16 years / Traditional Internal Hand Forms
(December 3)
2-51
Färdig
Roberts Ritenbergs
Latvian Sports Wushu Federation
Won by performance
TAOLU / Boys / Cadet & Juniors 12 - 16 years / Traditional Internal Hand Forms
(December 3)
2-52
Färdig
Eduards Rumjancevs
Latvian Sports Wushu Federation
Won by performance
TAOLU / Women / Senior 18 - 39 years / Traditional External Hand Forms
(December 3)
TAOLU / Women / Senior 18 - 39 years / Traditional External Hand Forms
(December 3)
TAOLU / Women / Senior 18 - 39 years / Traditional External Hand Forms
(December 3)
SANDA / Boy / Cadet 14 - 15 years / B - Class -- Semi Contact / - 60 kg
(December 3)
3-2
Färdig
FEDERICO MURA
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
Arsha Salehi Westerås Tai Nui Club Vann via rondvinster - 03:00 - Round 3
TAOLU / Women / Senior 18 - 39 years / Traditional External Hand Forms
(December 3)
TAOLU / Men / Senior 18 - 39 years / Taiji Weapons
(December 3)
1-53
Färdig
Ruvims Blats
Latvian Sports Wushu Federation
Won by performance
TAOLU / Men / Senior 18 - 39 years / Taiji Weapons
(December 3)
1-54
Färdig
ETTORE AGATI
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
Won by performance
TAOLU / Men / Senior 18 - 39 years / Taiji Weapons
(December 3)
1-55
Färdig
Anouchith MICHANHOM
Association Shaolin Young Chun
Won by performance
TAOLU / Men / Senior 18 - 39 years / Taiji Weapons
(December 3)
1-56
Färdig
PODAKANTI SATYAJITH CHARY
India / no club
Won by performance
SANDA / Men / Senior 18 + / B - Class -- Semi Contact / - 65 kg
(December 3)
3-3
Färdig
RANIERI JACOPO
IWA ACCADEMIA CENTRALE WUSHU CATANZARO
Vann via rondvinster - 06:00
- Round 3
Linus Ingemar Bergström Westerås Tai Nui Club
TAOLU / Men / Senior 18 - 39 years / Taiji Weapons
(December 3)
SANDA / Men / Senior 18 + / B - Class -- Semi Contact / - 90 kg
(December 3)
3-4
Färdig
KRYSTIAN KACZMARSKI
PWKA
Vann via rondvinster - 04:00
- Round 2
Philipp Ambichl
TAOLU / Men / Senior 18 - 39 years / Taiji Weapons
(December 3)
TAOLU / Women / Senior & junior 15 - 39 years / Taiji Weapons
(December 3)
1-59
Färdig
Monica Argiolas
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
Won by performance
TAOLU / Women / Senior & junior 15 - 39 years / Taiji Weapons
(December 3)
SANDA / Men / Senior 18 + / B - Class -- Semi Contact / - 70 kg
(December 3)
3-5
Färdig
Ilia Pavlov
Stockholms Wushu & Kung fu
Vann via rondvinster - 04:00
- Round 2
Taha Alhuami Westerås Tai Nui Club
TAOLU / Women / Senior & junior 15 - 39 years / Taiji Weapons
(December 3)
1-61
Färdig
ANGELICA ZEDDA
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
Won by performance
TAOLU / Women / Senior & junior 15 - 39 years / Taiji Weapons
(December 3)
1-62
Färdig
GIULIA PETTOSINI
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
Won by performance
TAOLU / Women / Senior & junior 15 - 39 years / Taiji Weapons
(December 3)
1-63
Färdig
Ida Bakk
Norwegian Martial Arts Federation - Wushu
Won by performance
SANDA / Men / Senior 18 + / B - Class -- Semi Contact / - 75 kg
(December 3)
3-8
Färdig
Derman Irmak
Westerås Tai Nui Club
Vann via rondvinster - 06:00
- Round 3
GIUSEPPE CATANZARITI PWKA
TAOLU / Boys / Cadet 11 - 14 years / Modern Hand forms
(December 3)
2-57
Färdig
Roberts Ritenbergs
Latvian Sports Wushu Federation
Won by performance
TAOLU / Boys / Cadet 11 - 14 years / Modern Hand forms
(December 3)
2-58
Färdig
Vincent Olsson
Stockholms Wushu & Kung fu
Won by performance
SANDA / Men / Senior 18 + / A - Class -- Full Contact / - 65 kg
(December 3)
3-10
Färdig
Jonathan Lombardi
Long Feng
Unknown User A.S.D Italia Poon Zè Team Vann via rondvinster - 04:00 - Round 2