Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
TAOLU / Girls / Cadet 11 - 14 years / Traditional Short-Weapons
(December 3)
2-94
Färdig
Anastasija Vlasenko
Latvian Sports Wushu Federation
Won by performance
TAOLU / Women / Senior 18 - 39 years / Traditional Short-Weapons
(December 3)
TUISHOU (push hands) / Men / Senior 18 + / Fixed step / + 90 kg
(December 3)
4-1
Färdig
REX IMMANUEL MESSIAS
Lauvåsen Martial Arts
Sandis Kokins Latvian Sports Wushu Federation Vann på poäng - 02:00 - Round 2
TAOLU / Girls / Cadet 11 - 14 years / Traditional Short-Weapons
(December 3)
2-95
Färdig
CHIARA FRAU
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
Won by performance
TAOLU / Girls / Junior 15 - 17 years / Traditional Short-Weapons
(December 3)
1-86
Färdig
ANGELICA ZEDDA
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
Won by performance
TAOLU / Boys / Cadet 11 - 14 years / Modern Long-Weapons
(December 3)
2-96
Färdig
Artemijs Makarovs
Latvian Sports Wushu Federation
Won by performance
TAOLU / Girls / Junior 15 - 17 years / Traditional Short-Weapons
(December 3)
1-87
Färdig
Anastasija Kokina
Latvian Sports Wushu Federation
Won by performance
TAOLU / Boys / Cadet 11 - 14 years / Modern Long-Weapons
(December 3)
TUISHOU (push hands) / Men / Senior 18 + / Fixed step / + 90 kg
(December 3)
4-2
Färdig
REX IMMANUEL MESSIAS
Lauvåsen Martial Arts
Lars Sudmann Pan Long Academy Vann på poäng - 02:00 - Round 2
TAOLU / Boys / Cadet 11 - 14 years / Modern Long-Weapons
(December 3)
TAOLU / Girls / Junior 15 - 17 years / Traditional Short-Weapons
(December 3)
1-88
Färdig
GIULIA PETTOSINI
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
Won by performance
TUISHOU (push hands) / Men / Senior 18 + / Fixed step / + 90 kg
(December 3)
4-3
Färdig
Lars Sudmann
Pan Long Academy
Sandis Kokins Latvian Sports Wushu Federation Vann på poäng - 02:00 - Round 2
TAOLU / Boys / Cadet 11 - 14 years / Modern Long-Weapons
(December 3)
2-99
Färdig
Konstantin Semyeshkin
Pansin Kungfu Academy
Won by performance
TAOLU / Men / Senior & junior 16 - 39 years / Modern Long-Weapons
(December 3)
TAOLU / Men / Senior & junior 16 - 39 years / Modern Long-Weapons
(December 3)
1-90
Färdig
Maksims Jevsejevs
Latvian Sports Wushu Federation
Won by performance
TAOLU / Men / Senior & junior 16 - 39 years / Modern Long-Weapons
(December 3)
1-91
Färdig
Victor De La Plaza Schnieper
Madrid Wushu Team
Won by performance
TUISHOU (push hands) / Men / Senior 18 + / Free Moving step / + 90 kg
(December 3)
4-5
Färdig
Stephen Macken
Linköping Wu Guan Practical Tai Chi Chuan
Sandis Kokins Latvian Sports Wushu Federation Vann på poäng - 02:00 - Round 2
TAOLU / Men / Senior & junior 16 - 39 years / Modern Long-Weapons
(December 3)
TAOLU / Men / Senior & junior 16 - 39 years / Modern Long-Weapons
(December 3)
TAOLU / Men / Senior & junior 16 - 39 years / Modern Long-Weapons
(December 3)
TAOLU / Men / Senior & junior 16 - 39 years / Modern Long-Weapons
(December 3)
TAOLU / Men / Senior & junior 16 - 39 years / Modern Long-Weapons
(December 3)
TAOLU / Women / Senior 18 - 39 years / Modern Long-Weapons
(December 3)
TAOLU / Men / Senior 40 + / Traditional Weapons
(December 3)
TAOLU / Women / Senior 18 - 39 years / Modern Long-Weapons
(December 3)
TAOLU / Men / Senior 40 + / Traditional Weapons
(December 3)
2-101
Färdig
Laurent PIAULT
Association Shaolin Young Chun
Won by performance
TAOLU / Men / Senior 18 - 39 years / Traditional Long-Weapons
(December 3)
1-99
Färdig
Ruvims Blats
Latvian Sports Wushu Federation
Won by performance
TAOLU / Men / Senior 40 + / Traditional Weapons
(December 3)
SANDA / Men / Senior 18 + / A - Class -- Full Contact / - 65 kg
(December 3)
3-12
Färdig
Amir Malekpour
KRAFT
Vann via rondvinster - 04:00
- Round 2
Unknown User A.S.D Italia Poon Zè Team
TAOLU / Men / Senior 18 - 39 years / Traditional Long-Weapons
(December 3)
TAOLU / Men / Senior 40 + / Traditional Weapons
(December 3)
2-103
Färdig
Marcin Zarod
Szkoła Sztuk Walk VO THUAT THANH QUYEN
Won by performance
TAOLU / Men / Senior 18 - 39 years / Traditional Long-Weapons
(December 3)
1-101
Färdig
Christopher Liechti
Göteborg Shaolin
Won by performance